Pühapäev, 28. aprill 2024

29. aprill

Artiklite sari: Teel ajalukku
Gert Lutter, 24. veebruar 2021

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

6.b klassi jääb sellest õppeaastast meenutama üks korralikult lumine klassipilt, mille autoriks on Maria Pae.

Kohtume järgmisel nädalal, kui on 2.c klassi kord!

Gert Lutter, 17. veebruar 2021

Tundub, et 4.a klassile meeldib tööd teha ning seda on ka nende fotolt näha, sest pealkirjaks on nad pannud „Töö kiidab tegijat“.

Järgmisel korral juba 6.b klass! Kohtume!

Gert Lutter, 10. veebruar 2021

"Kõige tähtsamad tunnid koolis on eesti keel ja lõunatund, sest need on iga päev," kirjatab klassijuhataja Raina Rääp 1.b klassi foto juurde ja lisab veel, et laste arvates on kõige toredam tund programmeerimine, sest seal saab robotitega mängida.

Jääme ootama 4.a klassi fotot!

Gert Lutter, 4. veebruar 2021

Arnold Vapper ja Karita Aunbaum saadavad meile 12.c klassi fototervituse, millele on pealkirjaks kirjutanud „Gängstad kutid ja ilusad mutid“.

Järgmisel nädalal 1.b klass. Kohtume!

Gert Lutter, 29. jaanuar 2021

1.c klassi foto on teinud Imogen Metsniit ja klassijuhataja Inna Vann kirjutab pildi juurde, et lapsed on kooliga sinasõbraks saanud!

Järgmisel nädalal vaatame 12.c klassi pilti. Kohtume!

Gert Lutter, 20. jaanuar 2021

„Jõulud Mihkli talumuuseumis,“ kirjutab 3.c klass oma foto juurde. Järgmiseks on 1.c klassi kord!

Gert Lutter, 30. detsember 2020

„Alustasime detsembrikuud üheskoos kuuse meisterdamisega ja lõpetasime igaüks kodus kuuse joonistamisega,“ kirjutab 3.a klass, kellele jäi pildi saatmiseks viimane koolinädal, mille vaheajaeelsed päevad veetsime distantsõppel.

Nüüd peame rubriigiga väikese pausi ja loodetavasti kohtume juba pärast vaheaega koolimajas! 11.– 17. jaanuarist valib meile foto 3.c klass. Näeme!

Gert Lutter, 23. detsember 2020

„Kõik on timm!“ ütleb 8.a klass. Pildistas Marii-Katriin Vammus.

Vaheaja-alguse nädalast jagab järgmisel kolmapäeval meile pilti 3.a klass. Kohtumiseni!

Gert Lutter, 16. detsember 2020

„Hullumeelne 10.a klass soovib teile rõõmu- ja (kingi-, lume-, emotsioonide-) naerurohkeid pühi!“ kirjutavad kümnendikud ise oma pildi juurde. Foto autoriks on Katariina Aulik.

Järgmisel nädalal näeme 8.a klassi fotot. Kohtume!

Gert Lutter, 9. detsember 2020

Nagu peeglisaalis tehtud fotolt näha, oli 11.b klass eelmisel nädalal juba peatselt saabuva võimlemisvõistluse lainel! „Kes pilti teeb?“ pealkirja kandva foto autoriks on Liilia Brusnitsin.

Üheteistkümnendikelt kümnendikele – järgmisel nädalal on 10.a klassi kord!

Gert Lutter, 2. detsember 2020

6.c klass näitab meile oma väljavalitud fotol uusi klassipusasid. Aga kuna on trimestri lõpp, on kõik üsna väsinud ning see kajastub ka asjaosaliste nägudel. „Töökat, tegusat ja teistmoodi imelist uue trimestri algust!“ soovivad õpilased kõigile. Foto autoriks on Anna Hamburg.

Järgmisel nädalal saame näha, mida põnevat valivad 11.b klassi õpilased! Kohtume!

Gert Lutter, 25. november 2020

Selle nädala foto tuleb 7.c klassilt ning nende foto autoriks on klassijuhataja Kersti Kirs. Fotol aga katsetavad õpilased uusi õppimist soodustavaid tegevusi!

Järgmisel nädalal on 6.c kord!

Gert Lutter, 19. november 2020

9.b klassi foto valisid motohuvilised noormehed. Autoriks on Erik Kristo Kremm.

Kohtume järgmisel nädalal, kui meiega jagab oma fotot 7.c klass!

Gert Lutter, 11. november 2020

9.c klassi foto on tänu eile toimunud Väikesele Teatriõhtule loomulikult näitekunstiteemaline ja kirjutavad nad selle kohta nii: „Meie klassi nädalad on viimasel ajal olnud käsikäes läheneva teatriõhtuga ja nii ka see nädal: proovid ja veel kord proovid!“ Pildi autoriks on Säde Leen Holm.

Järgmiseks jälle üks üheksas – seekord b-klass. Kohtume!

Gert Lutter, 5. november 2020

10.c klassi õpilased kogunesid oma foto jaoks energiaringi!

Kohtume järgmisel nädalal, et vaadata 9.c klassi valitud fotot!

Gert Lutter, 28. oktoober 2020

5.c valis oma klassi kaastööde seast välja Karola Lemberi kauni loodusfoto, mille juurde kirjutavad nii: „Vaheaeg on selline mõnus aeg, kus ollakse koos oma sõprade ja perega. Meie viibisime palju õues, tegime sporti, küpsetasime, lugesime, mängisime, käisime võistlustel või laagris ja tegime perega väljasõite. Selle pildiga saab kõige paremini kokku võtta emotsiooni, mida vaheaeg meile tähendas.“

Järgmisel nädalal vaatame, mida näitab meile 10.c klass. Kohtume!

Gert Lutter, 21. oktoober 2020

5.b klassi eelmisest nädalast välja valitud foto juurde kirjutab klassijuhataja Ülle Räim: „Liikumistund igasse päeva! Nii arvab 5.b, kes sõitis jalgratastel klassijuhataja tunni raames Titeranda.“

Järgmisel korral näeme 5.c klassi vaheajanädalast tehtud fotot! Kohtume!

Gert Lutter, 14. oktoober 2020

8.b klassi panuseks jääb seekord foto allkirjaga „Koroonavaba klass“ ja autoriks on Karl Liiva.

Vaheajanädalaks valis loosiõnn välja 5.b klassi. Jääme ootama!